Benzersiz bir lezzet şöleni...
Antik Otel Şeflerininin İddialı Sunumları ile Eşsiz Bir Damak Yolculuğu.... Plajımızın hemen üstünde yeşil ile mavinin kucaklaştığı bir ortamda kurduğumuz Antik Restaurant, lezzetli balık ve deniz ürünleri, meze çeşitleri ve kışları kapalı, yazları açık alanı ile yerli ve yabancı çok sayıda misafiri ağırlamaktadır. Yöreye özgü doğal taş ve malzemelerle dekore ettiğimiz sıcak ortamıyla restaurantımız güler yüzlü, titiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla, ve ayrıca mutfağıyla iddialıdır.
Sezonun taze balık çeşitlerini müşterilerimizin arzusuna göre pişirip, special deniz mahsüllerinden bol çeşit ve meze olarak hazırladığımız menümüz konuklarını deniz ürünleriyle ağırlamak isteyenlere seçkin ve zengin birçok alternatif sunmaktadır.
Gruplara yönelik hazırlanmış menüler, özel geceler, yemekli toplantılar ve her türlü organizasyon için gerekli alt yapıya sahip olan restaurantımız, deniz manzarasına nazır güzelliklerin içerisinde, balık keyfi sunuyor.
Hotel Chef
Adam Collins - Hotel Chef
Enjoy of different tastes in our
Luxury Restaurant
Restaurant Menus
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. At blanditiis consectetur culpa deserunt expedita impedit labore nam. At aut ducimus earum error esse exercitationem expedita hic, inventore nemo officiis repellat rerum similique, sunt totam ut voluptatem, voluptatum? Architecto assumenda autem earum, eius est exercitationem, in pariatur perspiciatis placeat tenetur, ut!